Zapraszamy wszystkich SENIORÓW na zajęcia FITNESS W WODZIE, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 11:00 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68.

START W SOBOTĘ 12 WRZEŚNIA 2020 O GODZ. 11:00.

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Ćwiczenia są przygotowane specjalnie dla tej grupy wiekowej.

Cena biletu wynosi 10 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.

Fitness dla seniorów to świetna metoda między innymi na bezbolesne i skuteczne usprawnianie poszczególnych części ciała po rozmaitych kontuzjach czy operacjach. Polega na wykonywaniu ćwiczeń w środowisku wodnym. Wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Z drugiej strony, opór, jaki stawia woda sprawia, że w każdy wykonywany ruch musimy wkładać więcej siły. Dzięki temu fitness w wodzie sprawia, że wysiłek jest bardziej efektywny przy obniżonym ryzyku kontuzji.

W związku z pandemią wirusa COVID-19 baseny będą wyłączone tylko dla uczestników tych zajęć. Przypominamy, że w holu głównym i szatniach obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy przejściu przez bramki do strefy basenowej.

Serdecznie ZAPRASZAMY.